trabzon Şubesi

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Eğitim Bursu Sonuçları Açıklandı

ADI SOYADI BABA VEYA ANNENİN ÇALIŞTIĞI BİRİM
Batuhan ANLI SEDAT ANLI/OLAY YERİ İNCELEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
RABİA KAÇAR OKTAY KAÇAR/BÖLGE TRAFİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
KUDRET KARAGÖZ FUAT KARAGÖZ/KORUMA ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
İSMİHAN EL KATMIŞ YAŞAR ELKATMIŞ/KORUMA ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
EZGİ BAŞAR  AYDIN BAŞAR/ÖZEL KALEM BÜRO AMİRLİĞİ
ESRA KALEKAHYASI BÜLENT KALEKAHYASI/GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ŞEVVAL KÜBRA YAVUZ İZZETTİN YAVUZ/İSTİHBARAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
BURCU SIBIÇ TUNCAY SIBIÇ/BÖLGE TRAFİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Yasin Burak YEGİN  NİZAMETTİN YEGİN/KOM ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
FURKAN KAMACI FUAT KAMACI/KORUMA ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
BÜŞRA AYHAN MEHMET AYHAN/İSTİHBARAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ÖMER FARUK ÖZDEMİR  ASLAN ÖZDEMİR/ASAYİŞ ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
İREM NUR CAN MESUT CAN/KORUMA ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
BUĞRAHAN DALMIŞ RAMAZAN DALMIŞ/OLAY YERİ İNCELEME ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
SÜMEYYE ATALAR YUSUF ATALAR/POLİSEVİ ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
Nafia Şeyma BULUT ALİ BULUT/BÖLGE TRAFİK ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
Bekir Sıddık ERGİN MUSTAFA ERGİN/KORUMA ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
GİZEM TÜRK  ALİ TÜRK/BEŞİKDÜZÜ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
ZELİHA KARACA HÜSEYİN KARACA/BEŞİKDÜZÜ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
BİRCAN KARAGÖZ MEHMET ALİ KARAGÖZ/
BEŞİKDÜZÜ İLÇE EMNİYET
MÜDÜRLÜĞÜ
SERAP ESKİBAŞ SALİM ESKİBAŞ/BEŞİKDÜZÜ İLÇE EMNİYETMÜDÜRLÜĞÜ
ŞAHİN DEMİRKIRAN ÖMER DEMİRKIRAN/BEŞİKDÜZÜ İLÇE EMNİYETMÜDÜRLÜĞÜ
HAYDAR MURAT YILMAZ GÜLSEREN YILMAZ/LOJİSTİK ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
UMUT PİŞKİN SEFER PİŞKİN/KOORDİNASYON ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Özgür AYMELEK EKREM AYMELEK/KORUMA ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
ÜMİT KUMAŞ YUSUF KUMAŞ/GÜVENLİK ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
HİLAL  ERCİN KÖKSAL ERCİN/TRAFİK TESC.DENETLEME ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
VİLDAN CANÖZÜ HÜSEYİN CANÖZÜ/BÖLGE TRAFİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
NESLİHAN ŞEN ZAFER ŞEN/AKÇAABAT İLÇE EMNİYETMÜDÜRLÜĞÜ
HİKMET FERHAT TEMİZ MUHARREM TEMİZ/BÖLGE TRAFİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
FURKAN CAN YILMAZ ŞENOL YILMAZ/AKÇAABAT İLÇE EMNİYETMÜDÜRLÜĞÜ
RÜMEYSA YASKAM MURAT YASKAM/AKÇAABAT İLÇE
 EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
HAVVANUR ALACA EKREM  ALACA/YOMRA İLÇE
EMNİYETMÜDÜRLÜĞÜ
SELAHATTİN KİBAR  YAŞAR KİBAR/POLİSEVİ ŞUBE
 MÜDÜRLÜĞÜ
UFUK GÜNDÜZ CEVAT GÜNDÜZ/BÖLGE TRAFİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ÇAĞLA ÇAKIR ÇETİN ÇAKIR/EĞİTİM ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
GÖRKEM TOSUN İBRAHİM TOSUN/İSTİHBARAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
DENİZ DOBU ERKAN DOBU/BEŞİKDÜZÜ İLÇE
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
BUKET BOZ TAMER BOZ/TANIK KORUMA
 ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
YAVUZ SELİM ŞAHİN FİKRİ ŞAHİN/ASAYİŞ ŞUBE
 MÜDÜRLÜĞÜ
MELİSA KÜÇÜK AYHAN KÜÇÜK/KORUMA ŞUBE
 MÜDÜRLÜĞÜ
MÜCAHİT SÜRMEN ERKAN SÜRMEN/ORTAHİSAR İLÇE
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
ENGİNCAN BALÇİÇEK ALİ BALÇİÇEK/OLAY YERİ
İNCELEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SERHAT FURKAN TERZİ ABDURRAHMAN TERZİ/
KÖPRÜBAŞI İLÇE EMNİYET MÜD.
SEZGİN GÜVEN SELMAN GÜVEN/KORUMA ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
MUHAMMET ÖZDEMİR AHMET ÖZDEMİR/ASAYİŞŞUBE
 MÜDÜRLÜĞÜ
FURKAN BATUHAN YATI İSMAİL YATI/ORTAHİSAR İLÇE
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
BÜŞRA KARA YUSUF KARA/KORUMA ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
SUDEN ORAL BÜLENT ORAL/KOM ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
ÖYKÜ KADAKAL EROL KADAKAL/TEM ŞUBE
MÜDÜRLÜĞÜ
MUHAMMED TAHA DÜLGER ERTUĞRUL DÜLGER/OF İLCE
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
ZÜLEYHA YILMAZ RASİM YILMAZ/ORTAHİSAR İLÇE
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
AYŞENUR ÇALIK İZZET ÇALIK/BEŞİKDÜZÜ BÖLGE
TRAFİK DENT. İST.
MEHMET ALPREN YILMAZ KAMURAN YILMAZ
HİLAL TOZLUYURT İLHAN TOZLUYURT/SİBER SUÇLAR
MÜCADELE ŞUBE MÜD.
İHSAN KIZILER SALİH KIZILER/ARAKLI İLÇE
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
BURCU ASLAN MUSTAFA ASLAN/ÇARŞI POLİS
 MERKEZİ AMİRLİĞİ
ABDULBAKİ ERKAN ÖZKAN ERKAN/TRAFİK TESCİL
DENETLEME ŞUBE MÜD.
HACERNUR YILMAZ SANİ YILMAZ/AKÇAABAT İLÇE
 EMNİYET MÜD.
OĞUZ KAĞAN MEYDAN YAVUZ MEYDAN/TEM ŞUBE MÜD.
ELİF TEKİN AYKUT TEKİN/ORTAHİSAR
 İLÇE EMNİYET MÜD.
KÜBRA KARAAHMET AHMET KARAAHMET/BEŞİKDÜZÜ
BÖLGE TRAFİK DENETLEME
TUĞANA ASENA KODAL ARMAĞAN KODAL/KORUMA
ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ŞEYMA NUR YILMAZ SAFFET YILMAZ/POMEM